- LEGRAND

Цена
€3 41 / 6 67 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Сериен ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| USB портове (count) | 0 |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Сериен ключ с 3 клеми Legrand Niloe - Бял
Подобрете осветлението в дома или офиса с надеждния сериен ключ Legrand Niloe. Модерният бял дизайн и компактният профил се вписват перфектно във всяка обстановка, а трите клеми улесняват сигурното и лесно свързване.
Ключови Предимства
- Лесен монтаж — Винтовите клеми осигуряват бързо и сигурно свързване на стандартната инсталация.
- Съвременен дизайн — Минималистичен бял цвят, допълващ всякакъв интериор, част от серията Legrand Niloe.
- Издръжлива конструкция — Висококачествена термопластмаса гарантира дълъг експлоатационен живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Сериен ключ |
| Серия | Niloe |
| Цвят | Бял |
| Материал | Термопластмаса |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Брой модули | 1 |
| Степен на защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1 x Сериен ключ Legrand Niloe (бял)
- Винтове за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





